TÝMOVÁ PRÁCE

Proč potřebujeme pracovat v týmech víc než dřív? A jak na to? Odpovědi získáte během tréninku Týmové práce.

S lektory ESCARE ušijete týmovou strukturu vaší firmě přímo na míru. Vytvoříte standardy fungování týmů a v rámci tréninků nastavíte cílové hodnoty. Definujete vnitřní standardy práce, zavedete komunikační kalendář, týmové schůzky, hodnotící pohovory i třeba takzvané „otevřené dveře k výrobnímu řediteli“. To vše přispěje k maximálnímu využití potenciálu zaměstnanců a zvýšení jejich motivace.

Dobře fungující týmová práce se velmi brzy projeví spokojeností zákazníka. Bude se moci spolehnout na kvalitní služby, krátkou dodací lhůtu, nízkou cenu, vynikající vlastnosti výrobků, záruční i pozáruční servis.

Tvorba týmů v moderních firmách je odpovědí na čím dál komplexnější úlohy, které musí plnit. Týmy, na rozdíl od jednotlivců, táhnou za jeden provaz. A to v případě, že lidé v týmech mají stanoven jasný cíl (a věří v jeho splnitelnost), jsou si jisti, že mají potřebné kompetence a schopnosti, disponují příslušnými pravomocemi.

Alfou a omegou práce s týmy je jejich podpora. Prostřednictvím metodiky ESCARE získáte schopnost nastavit v organizaci vnitřní týmy a dosáhnout jejich maximální autonomie. Osvojíte si pravidla motivace a zavedete vyhovující motivační systém.

Tým je vždy založen na oboustranném a otevřeném toku informací. Implementace týmové práce v průmyslu významně zlepší výsledky v klíčových procesech, což se projeví ve spokojenosti jak vedoucích pracovníků, tak obchodních partnerů a klientů.

Společně, po etapách, postavíme týmovou organizaci s jasnou vizí a specifickým, měřitelným, ambiciózním, realistickým a jasně časově stanoveným cílem.

Kde se s metodou potkáte?

nejnovější blogy pro metodiky

Týmová práce
Budování týmů a podpora týmové práce je pro spoustu firem jen prázdný pojem. Udržet dlouhodobě efekt „týmu“ není vůbec jednoduché a přitom fungování týmu je kriticky důležité pro vytvoření správné…
Líná logistika
Prostě nám to „neteče“! Když trénuji Štíhlou logistiku přirovnávám tok materiálu k pohybu hlemýždě. A to to beru jěště s jistou nadsázkou, protože analýzy, které provádíme, nám potvrzují, že býváme…
Podniková škola průmyslového inženýrství
Sestavit kvalitní tým průmyslových inženýrů pro podporu výrobního systému. S tímto jednoduchým zadáním se potýká mnoho podniků a spoustě se to nedaří realizovat. Důvody jsou různé. Možná je málo kvalitních…
INDUSTRY 4.0 realita nebo iluze?
Jako partneři workshopu INDUSTRY 4.0 pořádaného 1. února 2017 na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně jsme s Dušanem Dostálem a paní Prof. Chromjakovou měli úvodní diskuzi na téma „Potenciál a rizika…

novinky ze světa štíhlé výroby, efektivních procesů a inovací rovnou do vašeho mailboxu