WORKSHOP

Zkraťte dobu řešení problémů na minimum. Využijte tvořivého potenciálu a nápadů zaměstnanců při implementaci metod 5S, TPM, SMED a mnoha dalších. Nechejte vedení vašeho týmu na profesionálním moderátorovi.

Workshop, tedy tvůrčí dílna, je týmovou aktivitou orientovanou na nalezení řešení, jeho zavedení do praxe a okamžité měření výsledků. Další z nástrojů zlepšování a optimalizace procesů ve firmách navazuje na průmyslovou moderaci. Největší výhodou workshopu je efektivita – v relativně krátkém čase vyřešíte aktuální situace. Vždy s orientací na zákazníka a bez zbytečných nákladů.

11 kroků optimalizačního workshopu

Využijte zkušeností a schopností moderátorů společnosti ESCARE. Provedou vaše týmy důslednou přípravou workshopu, vizualizací problému, analýzou současného stavu, hledáním příčin. Společně dospějete k návrhům, z nichž vyberete nejlepší varianty, sestavíte katalog opatření a okamžitě je realizujete.

V týmu pracuje zpravidla 5-12 osob, úkolem moderátora je orientovat ho na výsledek, povzbuzovat členy týmu, řešit konflikty, udržovat komunikaci a prosazovat dohody. Opatření, která tým na základě workshopu realizuje, jsou sledována a vyhodnocována.
Workshop pomůže ve vaší firmě identifikovat úzká místa a plýtvání, kontinuálně týmově zlepšovat procesy, sledovat synergie, motivovat zaměstnance a zvýšit produktivitu.

Kde se s metodou potkáte?

nejnovější blogy pro metodiky

Podniková škola průmyslového inženýrství
Sestavit kvalitní tým průmyslových inženýrů pro podporu výrobního systému. S tímto jednoduchým zadáním se potýká mnoho podniků a spoustě se to nedaří realizovat. Důvody jsou různé. Možná je málo kvalitních…

novinky ze světa štíhlé výroby, efektivních procesů a inovací rovnou do vašeho mailboxu