A3 REPORT

Sdílet myšlenky ve firmě někdy není snadné. Týkají-li se zlepšovacích aktivit, lze využít velmi dobře fungující A3 report. Nástroj jednoduše a srozumitelně vizualizuje strukturovaný proces řešení problémů.

Hledáte-li způsob, jak ve firemní kultuře rozvinout důkladné porozumění situaci a definovat problémy, pak je použití A3 reportu užitečným standardem navádějícím k úspěšnému zlepšování. Jeho jednoduchý formát může být v podniku pohodlně přístupný. Díky tomu je sdílení problémů, cílů nebo změn mimořádně snadné.

Lektoři ESCARE vás provedou tvorbou konkrétního A3 reportu. Pomohou vám pochopit problém, realizovat harmonogram implementace, sledovat dosah opatření a korigovat vývoj situace i standardizovat dosažený stav, pokud byly naplněny cíle změny.

Zapojte do procesu hledání řešení celé týmy. A3 report přispěje díky jasné vizualizaci k uplatnění štíhlého myšlení, rychlému dosažení dohody a zefektivnění způsobů učení se.

Kde se s metodou potkáte?

nejnovější blogy pro metodiky

Zkušenosti s optimalizací procesů
Optimalizací procesů se logicky zabývá každá firma. Ušetřit náklady na realizaci produktu nebo služby je jeden z tradičních cílů. Nicméně ne každé společnosti se daří optimalizovat kontinuálně a úspěšně.
Podniková škola průmyslového inženýrství
Sestavit kvalitní tým průmyslových inženýrů pro podporu výrobního systému. S tímto jednoduchým zadáním se potýká mnoho podniků a spoustě se to nedaří realizovat. Důvody jsou různé. Možná je málo kvalitních…

novinky ze světa štíhlé výroby, efektivních procesů a inovací rovnou do vašeho mailboxu