Ing. Dušan Dostál

spolupracovník, konzultant a lektor, majitel ProLean Consulting

se specializací na Štíhlou výrobu, Value stream mapping, Zero defects philosophy, TPM, SMED, design výrobních buněk, moderaci workshopů, štíhlou administrativu, s praxí ze společností Institut průmyslového inženýrství, IFE a.s., ProLean Consulting

Ing. Dušan Dostál

Ing. Dušan Dostál je od roku 2010 nezávislým konzultantem v oblasti štíhlé výroby. Od roku 2003 pracoval ve společnosti IFE a.s. výrobce automatických dveřních systémů pro kolejová vozidla součást koncernu Knorr Bremse. Zde působil na pozici manažera výrobního systému zodpovědného posléze za rozvoj štíhlé výroby ve všech pobočkách společnosti IFE v Rakousku, USA, Holandsku, Číně. V rámci koncernu Knorr Bremse potom působil jako expert Knorr Production System a vedl nebo se účastnil mnoha mezinárodních projektů zlepšování po celé Evropě. První praktické zkušenosti v oboru získal od roku 2001 v poradenské společnosti Institut průmyslového inženýrství v Liberci. V roce 2001 zároveň ukončil studium na Univerzitě Tomáš Bati obor Průmyslové inženýrství.

Profesní orientace: Štíhlá výroba, Value stream mapping, Zero defects philosophy, TPM, SMED, standardizace práce, design výrobních buněk, dynamické simulace, týmová práce, moderace workshopů, logistika, štíhlá administrativa a jiné.

Vybrané reference: Varta Baterie spol. s r.o., Barum Continental spol. s r.o., Matador Slovenská republika, s.r.o., Bos Klášterec nad Ohří, TRW Jablonec, KNORR – BREMSE Systémy pro užitková vozidla, CR, s.r.o., Peguform Composites s.r.o., IFE-CR,a.s.Pramet tools Šumperk, Nestle Česko a jiné.

novinky ze světa štíhlé výroby, efektivních procesů a inovací rovnou do vašeho mailboxu