Metody LEAN managementu

Co se v kurzu naučíte

Metody LEANu jsou brašna řemeslníka, mechanika, opraváře. Když víte co chcete postavit nebo opravit a znáte správné metody a nástroje, půjde vám samotná realizace mnohem snáz. Poznejte a aplikujte do praxe 12 základních vybraných metod LEAN managementu.

PŘEHRÁT ANOTACI KURZU

Kurz vám pomůže:

Kurz je určený pro:

Metody popsané v tomto kurzu:

 

Rovněž získáte

Obsah kurzu

 • Počet lekcí: 14
 • Celková délka videí: 1:21 hod

KOUPIT KURZ za 1090 Kč

 • Jiří Neužil
  LEAN Manager, MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s.

  Ikdyž LEAN nástroje a základní filozofii z praxe Lean managera znám, tento kurz mě velmi obohatil a i potěšil. Pomohl mi znovu si uvědomit o co v jednotlivých nástrojích opravdu jde, co je klíčem, prioritou, základním smyslem, jak se na věci ve výrobě dívat, na co si dát pozor. V kurzu jsou vysvětleny nejen nejdůležitější nástroje v LEAN, ale hlavně jejich praktické využití. Díky jednoduchému vysvětlení a přiloženým formulářům lze nástroje začít používat rychle. Mnoho myšlenek jsem si zapsal a už jsem i začal aplikovat! Třeba... stoupnout si ve výrobě na jedno místo a sledovat co se děje, nechvátat, dívat se, ... a nacházet plýtvání. Kurz doporučuji všem průmyslovým inženýrům / Lean Manažerům, ale i vedoucím výroby a všem lidem, kteří chtějí pomocí odzkoušených LEAN metod proměňovat svou firmu, výrobní halu nebo pracoviště. Díky za kurz!

 • Václav Kovařík
  Operation Manager, Lach-Ner

  Výborný přehled nástrojů, kterak zlepšit procesy ve firmě. Kurz by bylo možné použít (bez jakékoli úpravy) jako osnovu a podklad pro semestrální kurz managementu na všech vysokých školách s manažerským zaměřením. Alespoň by se nám do praxe dostávali absolventi již s potřebným základem.
  Úspěšným absolvováním kurzu bych podmiňoval přijetí budoucího pracovníka na jakoukoli manažerskou pozici, zejména pokud jde o top management. Ačkoli kurz směřuje spíše pro výrobní praxi (i co do ukázek), předvedené metody jsou univerzálně aplikovatelné i v sektoru služeb.

 • Luděk Bechyně
  Jednatel, Chps

  S autorem kurzu jsem již pracoval na více projektech a vždy používal naprosto praktický přístup k řešení trvalého zlepšování. Ve stejném duchu je veden i tento kurz.
  Jeho využitím určitě posunete vaše pracovní aktivity k vyšší efektivitě a snížíte ztráty, které vás denně obklopují.